Tipy a triky

Průvodce

Průvodce

Ovládání programu je maximálně intuitivní. Navíc je vám k dispozice praktická funkce "Průvodce", která vám pomůže snadno a rychle naplnit základní obsah kalendáře (jednu fotografii na stránku). Tento primární návrh lze následně libovolně upravovat a přidávát další fotografie nebo textová pole. Není se třeba ničeho obávat. Spusťte Online LiveDesigner a buďte kreativní! V editoru pracujete po celou dobu online. Nemusíte tedy program složitě stahovat do počítače.

Upravit výřez

Upravit výřez

Častým problémem při tvorbě kalendářů je vložení příliš velké fotografie, která do výřezu kalendáře nepasuje. Dejte si tedy pozor, aby Vám obrázek „nepřetékal“. Zkontrolujte, že ve výřezu máte obsaženu celou fotografii. Useknutá tvář či končetina nikoho nepotěší. Výborným pomocníkem v tomto případě bude zajisté funkce „upravit výřez“, kterou nabízí náš grafický editor Online LiveDesigner. Pomocí šablony jednoduše vyberete tu část fotografie, kterou chcete na kalendáři mít.

Šablony

Šablony

V rámci grafického editoru si můžete vybírat z řady šablon, do kterých můžete vkládat Vaše fotografie v různém pořadí, velikosti apod. Myslíte, že Vaše fotografie budou vypadat lépe vedle sebe, nad sebou v koláži nebo chcete některý z měsíců ozdobit pouze jednou fotografií? Všechny tyto funkce Vám nabízíme! Zapojte fantazii a vytvořte u každého měsíce jiný vzhled.

Pozadí

Pozadí

Nevíte, na které barvě pozadí vyniknou Vaše fotografie nejlépe? Tak to vyzkoušejte! Na výběr Vám dáváme z celé škály barev, které udělají z Vašeho kalendáře výrazný doplněk každé místnosti. U vybraných typů kalendářů jsou k dispozici také atraktivní designové šablony, které dodají vašemu kalendáři jedinečný profesionální vzhled.  Nabízíme také možnost vložit si jako podkladovou vlastní vlastní fotografii.

Kalendárium

Kalendárium

Náš kalendář Vám nebude sloužit pouze jako hezký doplněk na stěnu či stůl, ale také jako přehledný rádce. Pro co nejrychlejší orientaci v datech máte možnost si zvolit z několika variant právě tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Měnit můžete například typ písma, umístění kalendária či barevné označení svátků a nedělí. Napište si poznámky k vašim významným dnům, u nás lze vložit libovolný počet textových objektů.   Máte také možnost nastavení počátku od jakéhokoliv měsíce v roce.

Oslovte nás!

Bojíte se, že tvorba kalendáře bude příliš složitá? Nebo už tvoříte a nevíte si s něčím rady? Neváhejte kontaktovat některého z našich zaměstnanců, kteří jsou Vám k dispozici denně od 8:00 do 16:30. Je jen na Vás, zdali naše pracovníky kontaktujete prostřednictvím online chatu, emailu či telefonicky. 

  • telefon: +420 573 001 573
  • mail: support@point4me.com
  • www.udelejsikalendar.cz