Doprava

GEIS Standard

Na celém území ČR garantované doručení následující pracovní den po odeslání (expedici) zásilky do 50 kg z výrobního závodu společnosti POINT CZ s.r.o. V momentě převzetí objednávky přepravcem je zasláno oznámení o odeslání zásilky na email. Probíhá nepřetržité sledování přepravy. V den doručení telefonický kontakt dopravcem s informací o době doručení. V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese následuje ještě druhé doručení.

GEIS Express (doručení do 12:00 hod.)

Expresní doručení následující pracovní den po odeslání (expedici) balíkové zásilky. Doručení probíhá ve vybraných lokalitách dle PSČ. V momentě převzetí objednávky přepravcem je zasláno oznámení o odeslání zásilky na email. Nabízíme nepřetržité sledování přepravy. V den doručení telefonický kontakt dopravcem s informací o době doručení. V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese následuje ještě druhé doručení.

PPL Sprint

Paletová přeprava zásilek od 50 kg do 3000 kg. Doručení zákazníkovi probíhá následující den po odeslání (expedici). V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese, zanechá přepravce o této skutečnosti písemnou zprávu. Zákazník kontaktuje přepravce, dojedná si nový termín doručení. Následuju druhé doručení.

Osobní odběr - Medlov u Brna/Jedovnice

Objednávky lze vyzvedávat přímo ve výrobním závodě tiskárny POINT CZ, s.r.o. v Medlově u Brna č. 120 (případně Jedovnice, Havlíčkovo nám. 141 - pro kalendáře)Součástí objednávkového procesu je volba typu dopravy "Osobní odběr". Systém nabízí nejbližší možný datum a hodinu expedice. Předběžně lze počítat, že od tohoto data a hodiny si zákazník může objednávku vyzvednout. V momentě přichystání objednávky k vyzvednutí je zasílán oznamovací email "Výzva k vyzvednutí objednávky č xxx". Po obdržení tohoto emailu je jistota, že objednávka je již hotová a připravena k vyzvednutí.

Osobní odběr - Uloženka.cz

Následující pracovní den po odeslání (expedici) zásilek z výrobního závodu společnosti POINT CZ s.r.o. je zásilka doručena na vybranou pobočku Uloženka.cz. Osobní odběr na území ČR je možno objednat v Praze - 2 pobočky, Brně - 2 pobočky, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Plzni, Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. V den osobního odběru je zákazník informován SMS zprávou a emailem o tom, že zásilka je připravena k převzetí.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.

Počkejte prosím.

Připravuje se prostředí LiveDesigneru.