Doprava

GEIS Standard

Na celém území ČR doručení obvykle do 24 hodin od převzetí zásilky do 50 kg z výrobního závodu společnosti POINT CZ s.r.o. V momentě převzetí objednávky přepravcem je zasláno oznámení o odeslání zásilky na email. Probíhá nepřetržité sledování přepravy. V den doručení telefonický kontakt dopravcem s informací o době doručení. V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese následuje ještě druhé doručení.

Osobní odběr - Jedovnice

Objednávky lze vyzvedávat přímo ve výrobním závodě tiskárny POINT CZ, s.r.o. v Jedovnicích, Havlíčkovo nám. 141. Součástí objednávkového procesu je volba typu dopravy "Osobní odběr". Systém nabízí nejbližší možný datum a hodinu expedice. Předběžně lze počítat, že od tohoto data a hodiny si zákazník může objednávku vyzvednout. V momentě přichystání objednávky k vyzvednutí je zasílán oznamovací email "Výzva k vyzvednutí objednávky č xxx". Po obdržení tohoto emailu je jistota, že objednávka je již hotová a připravena k vyzvednutí.

Výdejna - Uloženka.cz

Následující pracovní den po odeslání (expedici) zásilek z výrobního závodu společnosti POINT CZ s.r.o. je zásilka doručena na vybranou pobočku Uloženka.cz. V den osobního odběru je zákazník informován SMS zprávou a emailem o tom, že zásilka je připravena k převzetí.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.

Počkejte prosím.

Připravuje se prostředí LiveDesigneru.