Doprava

kalendare - stolni -kalendare - prepravni - spolecnostVnitrostátní přeprava s doručením obvykle do následujícího pracovního dne od převzetí zásilky nebo palety z výrobního závodu společnosti POINT CZ s.r.o.

Balíková přeprava - určeno pro zásilky do 50 kg. Paletová přeprava - určeno pro zásilky nad 50 kg.

Přepravní společnost doručuje balíky a palety v pracovní dny. V momentě převzetí objednávky přepravcem je zasláno oznámení o odeslání objednávky na email objednatele s odkazem na sledování objednávky. V den doručení Vás kontaktuje telefonicky dopravce s informací o době doručení. V případě nezastižení objednatele na zadané adrese, obdržíte do schránky informaci o následnem doručení.

 

Osobní odběr - Výrobní závod Jedovnice

Objednávky lze vyzvedávat přímo ve výrobním závodě tiskárny POINT CZ, s.r.o. v Jedovnicích, Havlíčkovo nám. 141. Součástí objednávkového procesu je volba typu dopravy "Osobní odběr". Systém nabízí nejbližší možné datum a hodinu expedice. Předběžně lze počítat, že od tohoto data a hodiny si zákazník může objednávku vyzvednout. V momentě přichystání objednávky k vyzvednutí je zasílán oznamovací email "Výzva k vyzvednutí objednávky č xxx". Po obdržení tohoto emailu je jistota, že objednávka je již hotová a připravena k vyzvednutí.

K vyzvednutí si připravte čísla objednávek, urychlíte tím vydání Vašich objednávek. Zboží Vám bude vydáno při platbě předem nebo na fakturu na základě předloženého dokladu totožnosti (platný občanský průkaz, pas, řidičský průkaz), při platbě v hotovosti po uhrazení ceny zásilky.