O nás

Point4me.cz je internetový obchod ofsetové tiskárny POINT CZ, s.r.o., který Vám umožní online si zkalkulovat zakázku, doplnit další možnosti (např. kontrolní náhled, možnost profesionální úpravy vašich dat, výběr termínu dodání, způsobu přepravy…), následně vytvořit objednávku, nahrát data k zakázce a ty Vám budou ihned online zkontrolována, zda-li jsou bezchybná pro tisk.

Disponujeme špičkovými technologiemi, které jsou to nejlepší, co v tuto chvíli ve světě existuje. Se svými sedmi tiskovými ofsetovými stroji, digitálním ofsetovým strojem, moderními technologiemi pro další knihařské zpracování a 145 zaměstnanci, tvoříme tuto jedinečnou formuli.

Našim zákazníkům nabízíme i individuální řešení doplněná dalšími nadstandardními službami. Zavedli jsme nejmodernější informační technologie: vše od poptávky, kalkulace, nabídky a objednávky až po zaslání podkladů pro tisk probíhá elektronickou cestou.

Společnost POINT CZ, s.r.o., je moderní ofsetová tiskárna, která působí na trhu od roku 1993. Zabývá se výrobou tiskovin a nabízí další služby v oblasti plochého ofsetového a malonákladového digitálního ofsetového tisku.

Respektujeme klíčový požadavek dodání rozmanité řady produktů v prvotřídní kvalitě, v krátkém termínu a za příznivé ceny.