Nejkrásnější momenty stále na očích. Vytvořte si kalendář z fotek

02. 05. 2024
Nejkrásnější momenty stále na očích. Vytvořte si kalendář z fotek

Jak často si prohlížíte fotky v mobilu? Hádáme, že každý den se k obrázkům z rodinných výletů nebo oslav nejspíš nevracíte. A zvlášť, pokud jich máte v galerii tisíce. Uznejte ale sami, krásné momenty je radost mít na očích. Poradíme vám, jak vytvořit kalendář z vlastních fotek, kterým ozvlášníte pracovní stůl, nebo díky kterému se budete cítit jako v galerii.

Jak to bylo, když…

První oslava narozenin dítěte, výlet za babičkou, chata s kamarády nebo třeba obyčejně neobyčejná víkendová snídaně s rodinou. Krásných momentů je opravdu mnoho – na některé z nich ale často téměř zapomeneme. A to je škoda. Vyměňte proto galerii v mobilu za něco, co budete mít stále na očích a co vám vykouzlí úsměv na tváři každý den. Vyberte ty nejkrásnější obrázky s vašimi blízkými a vytvořte si kalendář z vlastních fotek.

Ukažte, jak šel čas

Chystáte oslavu životního jubilea? Máte společné výročí? Nebo jen chcete potěšit své blízké? Vlastním kalendářem z fotek si připomenete ty nejkouzelnější momenty, které jste spolu prožili. Zmapujte cestu od prvního rande přes společné výlety až po svatbu nebo narození ratolestí. Do kalendáře ovšem můžete zahrnout cokoliv vás napadne – první školní den, pořízení domácího mazlíčka nebo krásnou dovolenou na horách.

V online editoru si navíc můžete jednoduše vytvořit také koláže z několika fotografií. Pokud tvoříte kalendář dětem, můžete například každý měsíc porovnávat, jak vypadali sourozenci v jednom roce, při nástupu do školky i na maturitním plese. Byli si podobní jako vejce vejci, nebo se lišili úplně ve všem? V koláži můžete také perfektně propojit vtipné momentky i dojemné fotky.

Od doplňku na stůl až po obraz jako v galerii

Hledáte perfektní doplněk na stůl, nebo chcete vytvořit originální obraz na stěnu v obývacím pokoji? V EASY Point4me zvládnete obojí. Stolní kalendář z vlastních fotek využijete i na poznámky nebo důležitá data – narozeniny, výročí nebo třeba termíny prázdnin.

Kalendář z fotografií můžete ale využít i jako nadčasovou dekoraci. Kalendář tak může na stěně vypadat jako obraz. Nudit vás ale nezačne, každý měsíc ho vyměníte za jinou fotografii. Kromě rodinných momentek můžete do kalendáře zakomponovat také nádherné scenérie, které jste vyfotili na dovolené.

Nástěnný kalendář s fotkami rodiny ovšem potěší třeba i prarodiče. Na každý list můžete umístit fotku jednoho vnoučete. Každému z nich můžete přiřadit měsíc, ve kterém se děti narodily. A pokud slavíte více narozenin v jednom měsíci, pusťte se do tvorby koláže. Spojíte tak krásnou myšlenku s užitečnou vychytávkou. A na narozeniny dětí v rodině jen tak nezapomenete. Konkrétní data i s poznámkami si pak můžete vyznačit v našem online editoru.

Vytvořte si kalendář z fotek tak trochu jinak

Velkou výhodou vlastního kalendáře z fotek je to, že můžete být kreativní. Nebojte se proto vytvořit si kalendář, který bude pasovat k vaší představě do posledního puntíku.

Kromě klasického typu na stůl nebo na stěnu si můžete vytvořit i kalendář, který připevníte na dřevěnou destičku. Tu potom můžete položit třeba na poličku. Získáte tak perfektní dekoraci, která se jen tak neokouká. Barevný dekor navíc jednoduše sladíte i se zbytkem interiéru.


TIP - přinášíme Vám také návody a tipy na tvorbu vlastních fotokalendářů. Mrkněte, inspirujte se a tvořte!


Ať se máte na co těšit

Kromě kalendáře s vlastními fotkami z cest nebo společných rodinných akcí zkuste tvorbu pojmout i netradičně.

Klasický kalendář můžete proměnit i na originální to do list. Vytvořte si kalendář s místy, která chcete navštívit, nebo s aktivitami, které chcete zažít. Vyrobit si tak můžete i jedinečný vision board – nástěnku se svými sny a plány, které byste si chtěli splnit. Můžete se tak motivovat k plánování nových výzev, výletů nebo rodinných oslav. Takovým dárkem ale můžete obdarovat i přátele. Fantazii se meze nekladou!

Nudné designy? Sbohem a šáteček

Klasických kalendářů vidíte všude spoustu. Při tvorbě toho vlastního kalendáře se ale můžete pořádně vyřádit. Kromě fotek můžete do kalendáře přidat i důležitá data. Zkuste také vytvořit různé koláže nebo ozvláštnit fotky tematickými samolepkami. V editoru si můžete vyhrát i s těmi nejmenšími detaily. Tak se pusťte do tvorby a vyšperkujte si fotokalendář přesně podle sebe.

Sdílejte článek dál