Od zážitků po bucket list. Vytvořte si fotokalendář z cest

06. 05. 2024
Od zážitků po bucket list. Vytvořte si fotokalendář z cest

Nejvtipnější momentky z cest, oblíbená místa i země, které chcete teprve navštívit… Možností, jak vytvořit originální kalendář, je spousta. A my vám poradíme, jak na to. V našem editoru to zvládnete raz dva.

Přeneste se do Mikulova nebo třeba Kodaně

Kolik míst jste za poslední rok procestovali? Co všechno jste spolu zažili? A na jaké nejvtipnější příhody byste rozhodně nechtěli zapomenout? Na nejkrásnější momenty můžete vzpomínat celý rok. Jak? Vytvořte si kalendář z vlastních fotografií.

Každý týden nebo měsíc pak můžete vzpomínat na všechna krásná místa, která jste (nejen) v posledním roce navštívili.

Z kalendáře rovnou do světa

Fotokalendář nemusíte vytvářet pouze z míst, která jste navštívili. Jeho tvorbu můžete pojmout i opačně. Zkuste do něj zakomponovat místa, která máte na svém cestovatelském bucket listu. Chtěli byste vidět azurové moře na Zakynthosu? Hodit si penízek do Fontány di Trevi v Římě? Nebo třeba prozkoumat krásnou přírodu ve Slovinsku? Tak hurá do toho!

Na jednu stranu kalendáře můžete přidat dominantní fotku, nebo vytvořit koláž, do které umístíte nejzajímavější památky. Už dopředu si tak můžete naplánovat, která zajímavá místa byste při své cestě rádi viděli.

Tím, že si vytvoříte vlastní kalendář z fotek s vysněnými zeměmi, budete mít svá přání stále na očích. A to je skvělá motivace pro plánování dalších výletů!

Ukažte společnou cestu

Kalendářem s vlastními fotkami můžete obdarovat i své blízké. Dárky vytvořené přímo od srdce jsou přece jen ty nejlepší. Tak se pusťte do tvorby a udělejte radost rodině nebo partě kamarádů.

A i my pro vás máme jeden dárek – na všechny kalendáře máme akci 3+1 zdarma.

Originální kalendář se společnými zážitky proto můžete vytvořit například kamarádům, sourozencům nebo třeba rodičům. Skvělým způsobem jim připomenete místa, která jste spolu navštívili, ale také to, co všechno jste spolu už zažili.

Kromě krásných scenérií zakomponujte do fotokalendáře také vtipné momentky. Při prohlížení se pak nad nimi znovu společně zasmějete. A třeba vás to přiměje k naplánování dalšího výletu.

 Kalendář z fotek jako překvapení

Chcete svým blízkým darovat letenky do zahraničí? Nebo je nalákat na výlet někam po Česku? Připravte jim překvapení.

V kalendáři vytvořte koláž s typickými symboly, které dané místo charakterizují. Obdarovaný pak může hádat, na jaké místo se společně vydáte. Zakomponovat můžete národní jídlo, známou památku, neobvyklou tradici nebo třeba typické zvíře. Fantazii se meze nekladou!

V online editoru můžete navíc označit i důležitá data a přidat k nim potřebné poznámky. Termín plánovaného výletu tak v kalendáři s fotkami snadno rovnou zdůrazníte.

Ochutnejte světovou kuchyni

Pracovat nemusíte jen se snímky zajímavých míst. Stejně tak můžete vytvořit kalendář s fotkami jídel, které jste při svých cestách ochutnali. Skvěle si díky tomu připomenete, jak chutnala nejlepší neapolská pizza, azorské cozido nebo třeba slovenské halušky.

U stolního kalendáře budete mít navíc dostatek místa i na nejrůznější poznámky. Fotku tak můžete doplnit i o adresy skvělých restaurací nebo domácí recepty na dané dobroty. Díky tomu si pak můžete oblíbená jídla uvařit i sami.

Jak vytvořit vlastní kalendář?

Univerzální rada, jak si vyrobit vlastní kalendář, neexistuje. Záleží na vašich preferencích i fantazii. Jedno však platí vždy – s tvorbou si v našem online editoru opravdu vyhrajete! A vše doladíte až do posledního puntíku – od hravých šalon přes různé typy písma až po vlastní kalendárium. Tak se pusťte do tvorby! Kalendář z fotek udělá radost vám i vašim blízkým.

Sdílejte článek dál